Technická asistence pro motoristy

Hledáte rychlé, adekvátní a přátelské řešení pro vaše klienty v případě poruchy či nehody v zahraničí? Pomocí naší mezinárodní databáze odtahových a servisních služeb se postaráme se o to, aby mohli pokračovat v cestě co nejdříve

Pomoc, rada a kontrola nákladů

Zajistíme repatriaci vozidla do země původu, ubytování posádky po dobu opravy, zapůjčení náhradního vozidla či ekologickou likvidaci v případě totální škody. Zároveň stále sledujeme ekonomickou stránku poskytnutých služeb.

Asistence pro motoristy

Porouchal se vašemu klientovi automobil v tuzemsku či zahraničí? Eurocross se pomocí své sítě spolehlivých profesionálů postará, aby mohl pokračovat bezpečně v cestě co nejdříve. Pokud není možné opravit vozidlo na místě, odtahová služba jej dopraví do nejbližšího autorizovaného servisu a Eurocross zajistí pro klienta náhradní způsob přepravy nebo zapůjčení náhradního vozidla, ubytování v požadované kvalitě a poradenské, informační a tlumočnické služby. Klienta průběžně informujeme o vývoji situace. Technická asistenční služba pokrývá vše od prvního telefonátu klienta až po hlášení případu zadavateli.

Eurocross dbá při výběru partnerů především na kvalitu. Na území Česka a Slovenska garantujeme díky lokálním partnerům, vyhovujícím standardům kvality Eurocross, maximální dojezdovou vzdálenost 30 minut.

V ostatních zemích Evropy poskytujeme technickou asistenci ve spolupráci s partnerskými asistenčními službami v rámci aliance asistenčních služeb Astrum Assistance Alliance.

Naše zkušenosti nám umožňují plně se přizpůsobit požadavkům klientů a úzká spolupráce s jeho pověřenými pracovníky přispívá k oboustranné spokojenosti.