Účetní junior

EUROCROSS ASSISTANCE zaměstná účetní/ho juniora

O čem bude tvoje práce?

Jsme mezinárodní firma, která se zabývá poskytováním non-stop asistenčních služeb, zejména v oblasti cestovního pojištění a pojištění aut. Kolegové na asistenci objednávají různé služby v rámci České republiky i v zahraničí. Následně předají pomyslný štafetový kolík tobě. Tvým úkolem bude zpracovat přijaté faktury za objednané služby a vystavit faktury našim klientům. A jak už se to občas stává, klient se s platbou opozdí, a proto ho bude třeba upomenout. Také bude třeba občas zpracovat něco ve Wordu nebo v Excelu.

Jak to u nás vypadá?

Jsme mezinárodní parta různého věku. Potrpíme si na výbornou kávu z profi kávovaru a taky jsme dost mlsní. Naštěstí to vyvažujeme sportem a občas i nějakým společným teambuildingem. Až se ti budou z těch čísel protáčet panenky, můžeš si odpočinout na terase s výhledem na Novoměstskou radnici. Tam se můžeš realizovat, pokud v tobě dřímá duch zahradníka. Vloni jsme odstartovali projekt kompostování, takže ekologie nám není cizí. A aby toho nebylo málo, nedávno jsme začali vydávat náš vlastní časopis.

A jak si představujeme ideálního kolegu?

Bude pracovat na plný úvazek. Nastoupit může začátkem února. Není to žádný zelenáč, protože jeho zkušenosti z této oblasti přesahují dva roky praxe. Je to osoba pečlivá, systematická, samostatná s proaktivním přístupem, znalá podvojného účetnictví, DPH a trojčlenka není pro něj sprosté slovo. V ideálním případě zná systém Helios (není podmínkou). Angličtinu má na úrovni středně pokročilého, v jeho náplni práce je i občasná písemná komunikace s kolegy z našich zahraničních poboček anebo s klienty.

Za kolik?

32.000 Kč hrubého

Jaké benefity standardně nabízíme?

  • Stravenky 120 Kč
  • příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • příspěvek na cestovní pojištění či pojištění auta
  • občerstvení na pracovišti
  • příspěvek na jazykové vzdělání
  • týden dovolené navíc
  • 3 x placený sick day
  • Multisport karta
  • odměna až do výše 13. platu na konci roku

A co ti všude nenabídnou?

Chceš přispět na kurz vykládání karet? Nezmeškáš žádnou premiéru či fesťák? A co se projet Transsibiřskou magistrálou? U nás si můžeš vybrat mezi příspěvkem na dovolenou, kulturu anebo vzdělávacím kurzem. Anebo klidně na všechno, pokud se ti to vejde do 5.000 Kč. Tento příspěvek se postupně navyšuje.

Zdarma online vzdělávací kurzy.

Že teambuilding je nuda? Tak to neznáš kolegu Omara, který zorganizuje výlet, kino, šipky či kurz vaření.

A v den narozenin si můžeš vzít placené volno.

Tak a teď už o nás víš vše podstatné. Pokud tě tato pozice zaujala a chceš se stát součástí našeho týmu, pošli mi svůj životopis na emailovou adresu: silvia.sulovska@eurocross.cz.